Adıyaman Çelikhan Bulam Algan Tütünü-Bizimtütüncü.com
tütün satanlar

Tütün Satışı

Tütün Satışı

Çelikhan tütünü Adıyaman’ın ilçesi olan Çelikhan bölgesinin dağlık arazilerinde yetişir. Hali hazırda Türkiye’nin en iyi tütünüdür. Kilosu 75 ila 120  tl arasında değişir. Hatta bir kilo tütünden 1000 dal sigara da çıkmaktadır. İçmekten ve sarmaktan keyif alınan bir tütün çeşididir.

En iyi tütün olarak kabul edilmiştir. Birçok yerde Çelikhan tütünü satışını yaptığını söyleyen tütüncüler olsa da işlenmiş ve kükürtlenmiş olanları da göz ardı edilmemelidir. Elde sarmaya en uygun olan tütündür.
Çelikhan tütünü ağızda ve boğazda yanmaya mahal vermez. Diğer tütünlere göre içimi daha rahattır. Adıyaman’ın dağlık arazilerinde üretildiği için tadını bu dağlardan aldığı düşünülmektedir. Çelikhan tütünü de Adıyaman tütünü kadar saf ve doğaldır. Tamamen doğal ve saf olan Çelikhan tütünü satışımız Türkiye’nin her yerine firmamız tarafından ulaştırılmaktadır.
İlk defa tütün kullanacaklar firmamızın yetkililerine bunu muhakkak bildirmeli içimize en uygun olan tütün tavsiye edilmesini istemek tütüne alışma döneminizi olumlu etkilemektedir. Adıyaman tütünü gibi Çelikhan tütününde çeşitleri mevcuttur, hafif, orta ve sert içim ince ve irim kıyım olarak çeşitlendirilmiştir. Ayrıca captain black harmanlı olarak da satışı mevcuttur. Pipo içenler için ise Çelikhan pipo tütünü mevcuttur.

çelikhan tütünü
Toptan Tütün Satışı


Tütün çeşitlerine göre fiyat değişmektedir. En güncel fiyatlarımız için sitemizden takip edebilirsiniz. Toptan ve perakende satışlarımız mevcut olup Toptan alımlarda ıskonto uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için yetkilerimizden bilgi almanız gereklidir. Türkiye’nin birçok sarrafında ürünlerimizin satışı yapılmaktadır. Toptan siparişlerinizde dahi gecikme yaşanmadan en kısa sürede ürün elinize ulaştırılmaktadır.

celıkhan tütünü
Sarmalık Tütün


Birçok içici tarafından tütünün küflenmesi büyük sorundur. Fakat tütünün küflenmesi saf ve katkısız olmasından dolayı kaynaklanmalıdır. Sitemizde saklama koşulları ile ilgili yazıyı okuyarak küflenmenin önüne geçebilirsiniz. Örneğin hazır paket sigaralarda senelerce rafta beklemesi veya güneşin altında bulunması bile sigarada her hangi bir bozulma meydana getirmez. Bu raf ömrünü uzatmak için eklenen sağlığı ciddi anlamda tehlikeye sokan katkı maddelerindendir.

TÜTÜN SPARİŞLERİNİZ İÇİN İRTİBAT NUMARASINDAN BİZLERE ULASABILIRSINIZ…

Related posts

2 thoughts on “Tütün Satışı

  1. 5 Yıldır konya merkezde adıyaman tütünü satışı yapıyorum,Adıyamandan bir cok arkadasla calıstım sitenizi ve isminizi cok duydum,Sizinle çalışmak istiyorum,Prosödür nasıl işliyor sizde kaç cesit tütün var detaylı bilgi verirseniz memnun olurum,Ben sıradan tütün istemiyorum kaliteli olsun 2 kurusu fazla olsun ,müşteri memnuniyeti benim için herzaman ön planda tesekkür ederim şimdiden.

    • Konya Tütüncü öncelikle bizi tercih ettiğiniz için çok tsk ederim.
      Satışını yaptığımız tüm adıyaman,çelikhan,bulam,algan,koçali tütün lerimiz saf ve doğal haliyle sizlere gelmektedir,15 yıllık bir tecrübe ile türkiye geneli çalışmaktayız,web sitemiz üzerinden yapacagınız alış verişler en gec 2 iş günü içerisinde adresinize çıkartılır,hertürlü garantisi mevcuttur,İstediğiniz fiyat aralığında sizi tütün gönderilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir