Adıyaman Çelikhan Bulam Algan Tütünü-Bizimtütüncü.com

Tütün Bayisi

Tütün Bayisi

Türkiye Genelinde Her Bölgede Adıyaman Tütünü Satılan  İş yerlerine Rastlamak Mümkündür,İşiniz Yoksa veya Ek İş yapmak İstiyorsanız Aylığınızın 5000 Tl ve Üzeri Para Kazamak İstiyorsanız bizimle İrtibata gecmeniz Yeterli.

Satışını Yaptığımız Ürünler Kalitedir.

  • İş yeri açmak için hesapladığınız maliyet çok mu yüksek?

  • Açmayı düşündüğünüz iş yeri için dükkanı buldunuz ama düşündüğünüz ticaret için almanız gereken ürünlerin ücreti karşılamak bütçeniz açısından imkansız mı?

  • Düşük bir sermaye ile bir iş yeri açmayı mı düşünüyorsunuz?

  • Banak kredisi çekerek iş yeri açmak kolay geliyor, ama peki işleriniz yolunda gitmezse faizli olan bu krediyi nasıl ödeyeceksiniz?

Bizim Tütüncü  olarak sizi bu düşüncelerden kurtarmak ve düşük bir sermaye ile iş yeri açmanın ne kadar kolay ve kazançlı bir yolunun olduğunu göstermek istiyoruz.

toptan tütün satısı

Öncelikle insanların sürekli olarak kullandıkları bir güzergah üzerinde maksimum 10-15 metre karelik bir iş yeri bulmanız,

Cebinizde başlangıç olarak 3.000.00 TL bir paranın olması,

Sadece  bu kadar, ve artık bir iş yeriniz ve iş yerinizde satışa hazır ürününüz oldu.

Türkiye Geneli Bayilik verilecektir ,Sizde Bizimle  Calışmak İstermisiniz.

Related posts

One thought on “Tütün Bayisi

  1. Kayseri merkezde adıyaman tütünü adı altında bir iş yeri açmayı düşünüyorum,Yaptığım araştırmalar neticesinde sizinle çalışmaya karar verdim çalışma sartlarınız ve bayiilik için yapmamız gerek tüm işlemleri email adresime veya iletişim numarama gönderirseniz çok sevınırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir