Adıyaman Çelikhan Bulam Algan Tütünü-Bizimtütüncü.com

Adıyaman Tütün Bayiliği

Adıyaman Tütün Bayisi

Dünyada Ortalama olarak 1 milyar 200 Milyon kadar insan sigara içiyor.İnsanların tütün ihtiyaclarını karsılayabilmesi için mutlaka tütün bayiliği veya tütün satan shop marketler kuruluyor.Tütün bayiliğini açmak her nekadar kolay gelsede gelir ve giderler göz önüne alınarak iş yeri açılmalıdır.

Ellerinde iş imkanı olmayıp,tütün satarak geçimlerini sağlayan sektördeki arkadaşların öncelikle,sigaranın sağlığa zararlı olduğunu müşterilerine belirtmeleri gerekiyor.

Tütün dükkanı açmak için gerekli evraklar nelerdir?

Tütün dükkanı açmak için ayrılacak bütçe,dört dörtlük bir tütün dükkanı açayım derseniz,20 ile 30 bin tl göz önüne almanız gerekmektedir.

Gerekli olan evraklar oda kaydınız olması vergi levganızın aktif olması yeterli olacaktır,Tabii Tpdk ürünleride satacak olursanız bayiliğini mutlaka almanız gerekmektedir,Yani anlayacagınız şuki,Yasal prosödür neyi gerektiriyorsa eksiksiz yapılması gerekiyor.Son zamanlarda türkiye genelinde kıyılmış açık tütünlerle ilgi bir takım düzenlemeler ve operasyonlar yapılmaktadır.Adıyaman Bölgesinde yasayan insanlar geçimlerinin %70 ni tütüncülük ten kazanıyor.

Tütünden geçimlerini sağlayan Milyonlarca işyeri sahıplerde evine ekmek götürmektedir.Bunlardan Biride siz olabilirsiniz,Satışını Yaptığınız ürünlerin kaliteli ve uygun olması müşteri memnuniyetinizi ön plana cıkaracaktır,belki ilk seferde 100 tl kazanmayıp 10 kazanacaksınız ama Müşterinizin sağlıgını ve bütcesinide düşünecek olursanız bunun geri dönüşümleri mutlaka olacaktır.

Tütüncü dükkanınızda sadece sigara değil,Nargile tütünleri,nargile malzemeleri,tabaka,sigaralık filitre, vb malzemelerden kazanc sağlayabilirsiniz.

Kaliteyi ön planda tuttuğğunuzda,Ciddi manada güzel gelir elde edeceğinize inanıyorum,Büyük sehirlerde il ve ilçelerde açılan tütün dükkanlarının gelir kazancları daha iyidir,Onun için işlek caddenin olmasına özen gösteriniz.

Buyrun sizi düşünün tütün ile ilgili her konuda yardımcı olalım size,Çalışma sartlarımız hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz,biz size yardımcı olalım.

Tütün çeşitlerimiz

Adıyaman Çelikhan Tütünü

Adıyaman Bulam Tütünü

Adıyaman Algan Tütünü

Adıyaman Sarmalık ve Tezgahlık Tütünler

Yaklasık 50 çesit tütün ile türkiye geneli çalışmaktayız.

Tütün Bayiliği Verilecektir

Related posts

4 thoughts on “Adıyaman Tütün Bayiliği

  1. Dükkan açmak istiyorum bayilik veriyormusınuz

  2. Selamın aleyküm hayırlı işler ustam ben yakın zaman içerisinde tütüncü dükkanı açmak işitiyorum etraftaki insanların konuşmaları tekel bandrollü olmayan sigayı satmak yasak imiş sizde bandrollü tütün bulunuyor mu bayilik aldığım zaman dükkanın içerisine bütün malzemeleri temin ediyormusunuz makinası kağıdı tabakası çakmağı vs vs gibi ben açık tütün pek bulundurmak istemiyorum benim çevrem genelde işlenmiş tütün istiyor içimi hafif güzel kaliteli tütün istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir