Adıyaman Çelikhan Bulam Algan Tütünü-Bizimtütüncü.com

Erzurum Tütün Toptancısı- Süper içim

Degerli tütüncü dostlarım,Son zamanlarda sigaraya gelen zamlardan ötürü,Adıyamanımızın çiftçimizin el emeği alın teri tütünlerimiz türkiyenin her bölgesinde satılmaya başlandı.Sigaranın tadını almak isteyenler adıyamanın farklı bölgelerinde üretilen ,Sarmalık tütün, Adıyaman Bulam tütünleri,adıyaman çelikhan tütünleri,adıyaman algan tütünleri ince kıyım ,isteğe göre el bıcagı ile iri kıyım olarak türkiyenin her bölgesine dagıtımımız bulunmaktadır..

Erzurum bölgesinde toptan satan işyeri dostlarımız Bizimle Çalışmak İstermisiniz.

Adıyaman Çelikhan,Bulam,Algan ve Sarmalık Tütün dağıtımını yaptığımız Erzurum bölgesinde Yakutiye,Palandöken,aziziye,horosan,oltu,pasinler,karayazı,Çat,Tortum,Narman,Uzundere,Pazar yolu ve bir cok ilçeye tütün sparişi alınmaktadır.

Tütün Satışlarımız Toptan ve parekende dir,Dilediğiniz kalite ve özelliklerde tütün sparişi verebilirsiniz hızlı ve güvenilir teslimat için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşmanız yeter.

Hemen hemen her köse başında adıyaman çelikhan tütünleri adı altında bir sürü tütün satan yerler var,Bu çeşit tütünlerin arasında sağlığınıza en az etki veren tütünleri kullanmak sizin elinizde,Yerinde veya Sahibinden tütün alınacak yer ,adıyamam tütün üreticileridir.Üreticiler hiç bir komisyon karşılıgı olmadan tütünlerini tüketici ile buluşturma gayreti içerisindeler.

Tütün fiyatlarımız 15 tlden başlar 175 tl kadar tütün çeşitleri bulunmaktadır.

Tüm tütünlerimiz iade Garantilidir. Tütün Sparişleriniz için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir online tütün sparişi verebilirsiniz.

Related posts

One thought on “Erzurum Tütün Toptancısı- Süper içim

  1. Erzurum askalede bir dukkan acmak isdiyorum malzeme fiyati verebilirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir