Adıyaman Çelikhan Bulam Algan Tütünü-Bizimtütüncü.com

Çelikhan Yumuşak Tütün Sparişi

Adıyaman bölgesinde tütüncülük ile uğraşmak baba mesleği ve yöre halkı baba mesleğini devam ettirmekte kararlı,Acık tütün,kıyılmış tütün sarma tütün denildiği zaman ilk akla gelen şey adıyamandır.Adıyaman Tütünü,yapılan son düzenlemeler ve sigara zamlarından ötürü,tanınmaya başlandı.

İnternet ortamında, sosyal medyada,gelişen tüm platformlarda Tütün hakkında bilgi almak isteyen ve spariş vermek isteyen dostlarımız için bu sektörde yerimizi alıyoruz.

Türkiyenin her bölgesine il ilçe,belde lerde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Çelikhan Tütünü

Adıyaman bölgesinde bulunan,türkiyenin en güzel tütünlerinin üretildiği,kalitesiyle içimiyle sigara tiryakilerinin Bir numaralı gözdesi haline gelmiştir.İklim yapısı,toprak yapısı,tatlı suyu ile tütüne renk ve güzel tat veren bir ilçedir.

Çelikhan ilçesinde yöre halkının %90 tütüncülük ile uğraşmaktadır.Bölgenin coğrafi yapısı tütün üretimi için elverişli bir zemin yaratmaktadır.Adıyaman bölgesinde yetişen tütünlerin yaprağının daha iri olması tütüne ayrı bir tat vermektedir.

Üretimini ve satışını yaptığımız tüm Çelikhan Tütünü,Bulam Tütünü,Algan tütünü,Ballı Tütün ve Sarmalık Tütün ürünlerimiz garantilidir.Bogaz yakmaz,Agızda nahoş bir tat bırakmaz ,tütünün en doğal haliyle işletip kapınıza kadar getiriyoruz.

Sizde sigara tiryakisi iseniz Adıyaman Çelikhan tütün’nü mutka içmenizi tavsiye ediyorum

NOT:20 tl ye 40 tl ye adıyaman Çelikhan Tütünü adı altında satış yapanlara itibar etmeyiniz !! ton bazında Yerinde demetle alınan tütün 50 tl den aşağı değildir

Adıyaman Tütünlerinde Kalite Bizim İşimiz Bizimtutuncu.com

Tütün sparişi vermek için ana sayfamızdaki ürünlerimizi inceleyerek veya iletişim bilgilerimizden Bizlere ulaşarak online Çelikhan tütün sparişi verebilirsiniz.

Adıyaman Tütünü

Related posts

5 thoughts on “Çelikhan Yumuşak Tütün Sparişi

  1. Yillardir sigara iciyirum ama zamlardan oturu artik sigaraya para odemek zoruma gidiyor,ama gel gorki iciyoruz adiyaman tutunu ismini duydum ben yumusak tutun iciyorum ama nasil bir tutun icecegim hakkinda hic bir bilgim yok bu konuda yardimci olurmusunuz

  2. Bizim tutuncu sayin enver bey ,bana gonderdiginiz tütün cok guzeldi,icimi kokusu rengi ben ayni tutunden 15 kg daha istiyirum mumkunse,yillardir adiyaman tutunu bitlis ve diyarbakir tutunlerini kullandim ama gönderdiginiz Tütün gibisi daha gelmedi bir cok arkadasima sizi tavsiye ettim tsk ederim ilgi alakaniza

  3. Celikhan tutun cesitlerinizden 10 kg lik toplam 150 kg sparis veriyorum,urunlerim kac gun icinde teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir