Adıyaman Çelikhan Bulam Algan Tütünü-Bizimtütüncü.com

Çelikhan Ballı Tütün Satışı

Çelikhan Özel Ballı Tütün

Türkiyede üretilen en kaliteli tütünlerin özelliklerini bire bir yansıtan tütünler,adıyaman, celıkhan ,Bulam ve Algan yöresinde üretilen tütünler en basta gelir,Her türlü damat zevkine hitap eden tütünlerimiz bal ile birleştiğinde insan saglıgına direk sigara ve tütünler gibi fazla etki etmez,Sigara içerisinde bulunan zararlı maddeleri içine cekerek nikotein degerini en aza indirir ve rahatsız edici agızda nahoş bir tat kesınlıkle bırakmaz..

Piyasada 300-400 tlden satılan tütünlerin fiyatlarına aldanarak spariş vermeyınız,Türkiye geneli toptan satıslarımız olmakla beraber Tütün piyasının ıcınde bulunmaktayız Çelikhan Bulam Algan yöresinde üretilen özel tütünler 160 tl yi gecmez fiyat farkı kesınlıkle sizi aldatmasın.Özel tütünlerin bal ile birleşiminde bu fiyat 250 tl gecmeyecektir.

Daha önceki yazılarımızda ballı tütünün yapılışı ve hazırlanısı hakkında bilgi vermiştik.İçeceginiz Ballı tütün hakkında bilgi verelim birazdaha..

Ballı Tütünün Hazırlanısı ve Bekleme Süresi

Tütünün Kalitesini rengını ve içimini iklim yapısı ve toprak yapısı belirler.

Çelikhan Tütünleri,Sarı ve Kızıl renkte olup içimi gayet güzeldir,Parlament Winston Lark Camel tadında olur,Yumusak hafif ve tatlı sert olmak üzere sınıflandırılır.

Bulam Tütünü Kızıl ve Sarı renkte olur tatlı bir içimi bulunmaktadır Marlboro Kırmızı Winston 2001 tadında olur.Aynı sekılde yumusak orta ve tatlı sert ayarında cıkar.

Algan Tütünü Kırmızı olur ve tok içimli bir tütündür, Çelikhan ve Bulam tütününde yumusak ve orta ayarında tütün bulunurken Algan tütünü kesinlikle Yumusak değildir,Eskiden 2000 sigaraları vardı sert Aga sigarası diye hitap ederdik.)

İri el kıyımı ve Orta düzeyde kıyım tütünün kalitesini rengini ortaya cıkarır.

Hazırlanılan tütünlerimiz, 20 kg lık çomleklerin içerisinde 5 Kg organik üretim Bal dökerek çömleğin her yanına bal sürülür ve kaliteli tütünleri içine dökerek hava almayacak sekılde agzı kapatılır ve Karanlık Bir yerde günes ısınlarından koruyarak muhafaza edilir.Bekleme Süresi en az 2 ay olması gerekmektedi.Kaldıkca tütünün içimi ve rengi guzel olacaktır.

Sevgili arkadaslar ballı tütün kesinlikle bal aroması yoktur bal kokusu gelmez,tatlandırıcı ve zararlı madde içermez.Tütün ile balın birleşimindeki tek gaye içerisindeki zararlı maddeleri yok etmek,İçtiğiniz tütünün içerisinde kımyasal içerikli muz elma vs karısımlı aromalardan kaçınmalısınız.En doğal tütün bal ile harmanlanmıs Tütündür ve Bizimtütüncü Kalitesiyle Bulabilirsiniz sadece !!

Hazırlanıp bekletilen Tütünlerimiz Paketleme aşamasına Gelerek hazırlanılır ve 1 kg lık özel ambalajlarda türkiyenin her bölgesine gönderilir.

En az Alım 1 Kg olmaktadır,Satısını yaptığımız Tütünlerimiz iade garantilidir.Begenmediğiniz taktirde ki böyle bir sey söz konusu degıldır,kesinlikle damak zevkınıze hitap edecektir.

Stoklarımızda Kısa Süreliğinde Ballı tütünlerimiz mevcuttur,sparişleriniz aynı gün içerisinde çıkarılacaktır.İlgili Banka ve ptt hesaplarımıza Ödeme Yaptıgınızda İletişim bilgilerimizden bizleri arıyarak sparişinizi onaylatmayı unutmayınız Lütfen.

Bal ile tütünün bir araya gelerek,sigara içicisine verdiği damak zevki anlatmakla bitmez Ballı tütünlerimizden kullanmak istermisiniz.Hem saglıgınızı hemde cebinizi düşünerek Ballı üretim yapan tek işletme BİZİMTÜTÜNCÜ

Ballı Tütün Fiyatlarımız 175 İLE 250 tl Arası değişmektedir.Özel Ballı tütün sparişi vermek için iletişime gecebilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir