Adıyaman Çelikhan Bulam Algan Tütünü-Bizimtütüncü.com

Bulam Tütün Sparişi

Bulam Tütünü

Adıyaman da Yetişen bir diğer tütün çeşi ise Bulam Tütünüdür,Kaliteli tütünlerin üretildiği kadar piyasaya bulam ve çelikhan tütünleri adı altında çok tütün satılmaktadır.Tütünün kalitesini rengini kokusunu değiştiren bir çok kimyasal madde var ve Malesef ki bunu Herkes anlayamaz ,O bakımdan Tütün alınacaksa güvenilir yerden ve yerinden almak hem saglıgınıza etki etmez hem bütçenizi sarsmaz.

Kaliteli Tütün Nasıl Anlaşılır.

  • Kaliteli tütün içtiğiniz zaman tiksindirmez sizi
  • Ağızda Nahoş Bir tat bırakmaz
  • Külü Beyaz Olur
  • Kokusu Tütün kokar burnunuzu yakar
  • Öksürtmez
  • Sonuna Kadar içmeseniz bile o sigara sönmez.

İçtiğiniz tütün boğazınızı yakıyor,nefes alıp vermekte zorlanıyor iseniz ve kokusu size farklı geliyorsa o tütünden uzak durmanız sizin acınızdan iyi olacaktır.

çelikhan özel tütün
Bulam Tütün

Üretilen Bulam tütünleri içtiğiniz zaman bunlardan hiç birini yaşamayacaksınız,rengi kokusu tadı ile işte bu,Yıllardır aradığım tütün diyeceksiniz.Bir kg tütünden yaklasık 1000 adet dal sigara çıkmaktadır yani 50 paket sigara çıkıyor,En ucuz bir paket sigaranın maliyeti 12 tl varın hesabınızı siz yapın.

Tütün Saklama Koşulları

Satın Almış olduğunuz Tütünlerinizi Güneş Olmayan Bir yerde Bir bez veya Gazete Parcasına Döküp Yarım saat havalandırıp Karıştırdıktan Sona Saklama Ambalajına Koyup Aylarca Kullanabilirsiniz.Tütünün Bozulmaması için içerisindeki nem oranını en aza indirmeniz gerekmektedir.İmkanlar dahilinde ise,Saklama Ambalajınızın Altına Bir parca Doğal Bal koyarsanız,Tütün içerisindeki Nikotein ve diğer zararlı maddeleri en aza indirmiş olursunuz. Ballı Tütün üretiminde uygulamış olduğumuz sitemdir,Ballı Tütün üretimi sayfamızı okumak için Tıklayınız

El emeği alın teri ile üretilen Bulam Tütünlerimiz raflarda Yerini Almıştır,Sizde Bulam Tütünü içmek istermisiniz.

Related posts

2 thoughts on “Bulam Tütün Sparişi

  1. Hayatımda içtiğim en güzel tütün,sigaradan keyf almak istiyorsanız bu tütünü kesinlikle tavsıye edıyorum,ilk baslarda tereddüt ettim ama bizim tütünü kardesim işinin hakkını veriyor 3 yıldır aynı tütünden kullanıyorum.

  2. Çelikhan tütünü diye tütün almıştım.rengi sarı ama içimi hiç hosuma gitmemişti,çekine çekine bizim tutuncuden sipariş verdim bulam tutumunu,dehşet bir içimi var çok beğendim rengi kırmızıya çalan bir renk anladimki rengine aldanıp tütün alinmayacak ,gözünüz kapali tütün sparisi verebilirsiniz siteden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir