Adıyaman Çelikhan Bulam Algan Tütünü-Bizimtütüncü.com

Adıyaman Sarmalık Tütün

Adıyaman Sarmalık Tütün Satışı

2019 senesi yeni sezon adıyaman tütünleri raflarda yerini aldı. ama tabiki çok yüksek fiyatlarla çiftçi bayram ederken tüccar ağlamakta. çünkü bu sene tütün fiyatları aldı başını gidiyor nereye kadar böyle devam edecek bilmiyorum ama bana sorarsanız bu işi abartılar.

Sarmalık Tütün
Sarmalık Tütün


Sarmalık diye piyasada satılan en yüksek fiyatı 20tl. olan sarmalık adıyaman tütünü bugünlerde 30 tl alıcı bulurken. alıcı bu tütünü bulmakta zorluk çekmektedir. Bu yüksek fiyatların sebebini eminim çoğu kişi merak etmiştir. bilindiği gibi Adıyaman ova tütünleri kalitesi düşük fiyatı düşük olarak piyasada satılırdı.
Ama bu sene üretim az ve tarlada coğu tütün buzuldugu için bu sene adıyaman ova tütünlerini bulmakta zorlanan tüccar aldığı kalitesiz tütünleride üç beş kat yüksek fiyata almakta tabi bunun yanında çoğu esnaf diyelim bunu fırsat bilip olanıda alıp stok yapmaktadır. bu nedenle sarmalık tütünler yüksek bir fiyata satılmaktatır.

Web Sitemizde Farkı Kalite ve Çeşitlerde Tütün Bulunmaktadır,Detaylı Bilgi için Bizimle İrtibata Gecebilirsiniz.

SARMALIK VE TEZGAHLIK TOPTAN TÜTÜN SATISLARIMIZ İÇİN 0535 517 64 94  Nuramalarımızdan ulasabilirsiniz.

Related posts

2 thoughts on “Adıyaman Sarmalık Tütün

  1. Paylaşımlarınız gayet güzel,Adana sarıcam ve eski köy garajında iki tane tobacco işletmem var,sarmalık tütün ve tezgahlık birince kalite tütünlerinizden 10 kg lık numune amaclı spariş veriyorum,tütünleriniz güzel ise sürekli çalışmayı isterim iyi çalışmalar dilerim.

  2. Sarma makina istiyordum
    Yeni veya 2ci el
    Kapasitesi 200 sigara en az

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir